bang_basvurular_artbiztech
bang. Art Innovation Prix 2018 Başvuruları Açılıyor
Kasım 23, 2017
inovasyon_ve_girişimcilik
bang. Art Innovation Prix Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftasında
Kasım 28, 2017

bang. Prix 2018 Başvuruları Açıldı

bang_prix_basvurular_acildi
bang_prix_basvurular_acildi
27.11.2017
ArtBizTech tarafından gerçekleştirilen bang. Art Innovation Prix 2018 Başvuruları 27 Kasım itibariyle açıldı. Kinetik Sanat, Veri Sanatı, Yeni Medya ve Biyo Sanat alanlarında çalışmaların kabul edileceği programın başvuruları 5 Ocak'ta sona erecek.
Bu yıl ikincisi düzenlenen bang. Art Innovation Prix 2018 başvuru sürecini başlatıyor. 2017'de on dört projenin seçilip sergilendiği program yeni döneminde farklı disiplinlerin buluşması ile inovatif projelerin görünür kılınması için oldukça yoğun bir hazırlık dönemine başlıyor.
35 yaş altı tüm katılımcılar materyal kısıtlaması olmaksızın *rabia'daki metni al
Sürdürebilirlik
İleri dönüşüm
Robot, kinetik, mekatronik
Hibrid sanatlar
Yeni medya
Ses enstelasyonları
Medya sanatları
Mekan etkileşimi
Işık enstelasyonları
Performans

Sanat ve teknolojinin bir araya geldiği yarışmanın 2018 jüri üyeleri arasında CERN ve Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Yüksek Enerji Fiziği Grubunda devam eden Doç. Dr. Bilge Demirköz, FERKO İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Meriçten, çalışmalarını MGV, Harvard ve MIT ‘de devam eden biyo medikal mühendisi Prof. Dr. Mehmet Toner, tasarımcı, sanatçı ve araştırmacı Pınar Yoldaş, medya sanatçısı, yönetmen, araştırmacı Refik Anadol ve sanatçı Server Demirtaş MV Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Vargı yer alıyor. bang. Art Innovation Prix’in başvuruları 5 Ocak 2018 tarihine kadar register@bangprix.org adresinden online olarak yapılabilecektir.
BAŞVURULAR İÇİN