Cor Arboris
Audi Ipsum, 2019

Hepimiz her dakika farklı şeyler hissederiz farklı düşüncelere kapılırız ama bu düşünceleri ve hisleri dışarı vurmayız. Mutsuzken mutlu görünmeye çalışırız veya heyecanlıyken sakin kalmaya çalışırız. Peki, ne sıklıkla kendi içimizden gelen bu hislerin ve düşüncelerin oluşturduğu müziğe kulak veririz? Bazen sadece gölgemizi izleyerek kendi içimizden gelen müziğe kulak vermeliyiz.

Projede bir kalp ritim sensörü bulunmaktadır. Kaidenin üzerinde bulunan bu sensöre dokunulduğunda toplanan veri arduino üzerinden bilgisayara aktarıldıktan sonra görselleştirilerek izleyiciye sunulur.
Listening is one of the most basic methods of mankind to experience the outer world. They try to add something to themselves by listening. So that people spend 40 percent of their time by listening to others. But, when was the last time that we listened to ourselves? When was the last time that we landed an ear to the song that our inside is screaming to us?

There is a heartbeat sensor in this project that places on the pedestal. The data that imported from the audience when they touch the sensor send from arduino to computer and visualise responsively.
bang prix Audi Ipsum 3
bang prix Audi Ipsum 2
cor arboris
Cor Arboris:
Ahmet Ercan Batırel
Buğra Yesilkaynak
Cüneyt Baturel
Ece Atacan
Halit Yağar
Mehmet Çolat